پرداد     فروشگاه     کاربردی     کاربردی     1000 نقشه ویلایی - شاهکارهای ویلایی جهان

شاهکارهای ویلایی جهان – 1000 پلان ویلایی از معماران 1000 نقشه ویلایی - شاهکارهای ویلایی جهانمعروف دنیا – 100 تا 900 متری مجموعه شاهکارهای ویلایی جهان شامل 1000 پلان ویلایی از معروف ترین معماران برگزیده جهان می¬باشدکه در یک دی وی دی جمع آوری شده است. مجموعه پلان های در چندین بخش مختلف و در اندازه های مختلف موجود میباشد که در آخر برنامه حتی چند پلان ویلایی بالای 1000 متر را ارائه کرده است. این نقشه ها شامل کلیه پلان ها، نما ها ، برش ها و سه بعدی تصاویر است.

 

در نرم افزار مجموعه ابتدا طرح سه بعدی زیبای آن به نمایش در می آید و بعداز انتخاب هر کدام از ویلا ها تمام مشخصات و همچنین  پلان به صورت بزرگ امکان پرینت گرفتن کلیه پلانها همچنین

1000 نقشه ویلایی - شاهکارهای ویلایی جهان

 شما می توانید پلان های ویلایی را در  اتوکد و آرشیکد اجرا کنید نرم افزار به طوری طراحی شده است که شما میتوانید با انتخاب یکی از100 معمار معروف دنیا پلان های طراحی شده آن معمار را تماشا و هر کدام را که خواستید استفاده نمایید.

!!  محصولات مرتبط  !!

1000 نقشه مسکونی بسیار زیبا و منحصر فرد

مجموعه معماری داخلی

تولید کننده:: گروه نرم افزراری مهرگان

تاریخ درج :  1390/02/18 پکیج :  DVD تعداد پکیج :  1
قیمت محصول :  8500 هزینه پستی :  ............
تعداد نمایش :  96036
 

جهت عضویت در سایت و دسترسی کامل به تمامی مطالب سایت ، اطلاعات زیر را کامل نمایید. لطفا پست الکترونیک (ایمیل) خود را صحیح وارد نمایید. پست الکترونیک شما به عنوان نام کاربری در سایت ثبت خواهد شد و با پست الکترونیک خود می توانید وارد سایت شوید.

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :    
 
رمز عبور :  
تکرار رمز عبور :