مرکز میکروپیگمنتیشن سایه - با مجوز وزارت بهداشت ایران

برای دیدن نمونه کارها کافیست اینجـــا کلیک کنید

تماس از ساعت 10 الی 18 22382605  ،  09381940706

فال روزانه دوشنبه ( 12 مرداد _ 3 آگوست )


تاریخ درج : 1394/05/12
تعداد نمایش : 829

فال روزانه دوشنبه ( 12 مرداد _ 3 آگوست )فال روزانه 12 مرداد متولدین فروردین ماه

بعضی ها خواسته هایی دارند که به زبان نمی آورند، اما شما می توانید آن ها را احساس بکنید، در حالی که هیچ راه ساده ای برای گریز پیش پای تان وجود ندارد. اگرچه این روزها برای بسیاری تعطیلات تابستانی است، اما از شما انتظار می رود که سر کارتان حاضر باشید و به تعهدات تان برسید. احتمال دارد فکری به سرتان بزند که بتوانید به کمک آن برای خود زمان بخرید و کارآمدی تان را افزایش دهید. البته امروز به شما توصیه می شود که از همان راهکارهای پیشین استفاده بکنید، حتی اگر این راهکارها موجب طولانی شدن کارهای تان شوند. می توانید خلاقیت های تان را برای روز دیگری بگذارید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین اردیبهشت ماه

امروز احتمال دارد از سوی یک دوست یا همکار مشورت هایی دریافت بکنید که بیشتر از آن چه انتظار دارید شبیه اعمال قدرت می باشد. مثل این می ماند که دیگران از حدو مرزهای خودشان گذشته اند و اکنون قصد دارند به محدوده ی شما تجاوز کنند. اما یادتان باشد که شما در یک محیط ایزوله زندگی نمی کنید، به نفع تان می باشد که با گوش باز حرف های همه را بشنوید. زیاده روی نکنید، زیرا مشورت های سازنده ی دیگران دقیقاً همان چیزی می باشد که امروز به آن نیاز دارید. به شما توصیه می شود که به دیگران فرصت دهید تا کمک تان کنند.

فال روزانه 12 مرداد متولدین خرداد ماه

تمایل شدیدی به موقعیت های متضاد دارید، اما امروز احتمال دارد در شرایطی قرار بگیرید که برای تان تبدیل به یک معمای حل نشده شود. هر چه بیشتر روی فهرست کارهای روزانه ی تان تمرکز می کنید، بیشتر به روند انجام کارهای تان شک می کنید. حواس تان باشد که از دیگران نظرخواهی نکنید، زیرا فقط با این کار همه چیز دشوارتر می شود. اشکالی ندارد اگر همه چیز سر وقت تمام نشد. قرار نیست که همه ی معماهای زندگی را هل بکنید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین تیر ماه

همزمان درگیر چند موضوع عاطفی هستید، اما باید حواس تان را جمع بکنید تا مبادا همه چیز روی سرتان خراب شود. برای دستیابی به موفقیت باید استراتژی داشته باشید، اما اول از همه باید انگیزه های تان را مشخص بکنید. به دیگران بگویید که به دنبال چه چیزهایی هستید، اما یادتان باشد که بیهوده به حرف های تان شاخ و بال ندهید. اگر دوستان تان انگیزه های شما را بفهمند خودشان به سراغ تان می آیند و کمک تان خواهند کرد. اکنون برای این که به نتیجه برسید باید مقاصدتان را با شفافیت عمل بکنید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین مرداد ماه

برای خودتان متأسف نباشید، حتی اگر در ماجراهای عشقی تان شکست خورده اید. باید بدانید که خوشبختی و شادی در زندگی فقط با عشق و عاشقی به دست نمی آید. پس به دنبال قصه های شاه پریان نباشید. می توانید با بیان عشق تان احساس خوشبختی بکنید، اما فقط در صورتی که در عوض آن انتظاری نداشته باشید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین شهریور ماه

امروز احتمال دارد با کسی مواجه شوید که ایده هایش با افکار شما جور نیست، اما یادتان باشد که با او مخالفت نکنید. امروز مجبورید که نسبت به نظرات مخالفت با روی باز عمل بکنید. حواس تان امروز دقیق تر عمل می کند و می توانید چشم انداز بهتری از آینده داشته باشید. اگر همه چیز را با در نظر گرفتن واقعیت ها بررسی بکنید هر کاری ممکن خواهد شد. قبل از هر حرکتی ابتدا باید مطمئن شوید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین مهر ماه

به نظر می رسد که آن قدر درگیر موضوعات دوست تان شده اید که ماجراهای خودتان را فراموش کرده اید. باید بدانید که افکار شما هم به اندازه ی ایده های دیگران با ارزش و مهم اند. اگر اعتماد به نفس می خواهید باید آن را در وجود خودتان جستجو بکنید و نه در افکار دیگران. حواس تان باشد که حقایق را به اشتباه برداشت نکنید، زیرا امروز به راحتی می توانید به مرز اشتباه کشیده شوید. اگر احساسات تان غلیظ شوند یعنی این که احساس جای عقل را گرفته است. برای این که به نتیجه برسید باید اول از همه به ندای درون تان گوش بکنید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین آبان ماه

امروز بین عقل و احساس تان گیر افتاده اید. به نظر می رسد که نمی دانید آیا به عقل تان اطمینان بکنید یا به احساس تان. این درگیری هایی که اکنون در درون تان به جریان افتاده مانع پیشرفت شما نخواهد بود، شاید حتی مجبور شوید که مسیرتان را در آینده ی نزدیک تغییر دهید. اکنون برای این که به موفقیت برسید باید دل به کار بدهید.

فال روزانه 12 مرداد متولدین آذر ماه

امروز می توانید به دیگران درباره ی رویاهای تان بگویید و آن ها را با کلام تان ترغیب بکنید. اما شاید با این کار احساس پوچ بودن بکنید، زیرا آن چه انجام می دهید با اهداف واقعی شما هیچ هماهنگی ندارد. به جای این که دیگران را تشویق بکنید تا شما را در مسیر دستیابی به اهداف تان همراهی کنند، باید اول از همه اهداف تان را ثابت بکنید. برای این که به نتیجه برسید باید با خودتان صادق باشید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین دی ماه

حتی بهترین نقشه ها و برنامه ها هم امروز نمی توانند ضامن موفقیت شما گردند، اما می توانید از آن ها استفاده بکنید تا به معنی و مفهومی که می خواهید برسید. با قضاوت های منفی چیزی به دست نخواهید آورد، حتی اگر به اهداف تان نرسیدید نا امید نشوید. به جای این که با سرعت به سمت قله پیش بروید، بهتر می باشد سرعت حرکت تان را تنظیم بکنید. لزومی ندارد که زودتر از دیگران به مقصد برسید، در این مسیر فقط به فکر رشد شخصیتی خودتان باشید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین بهمن ماه

امروز کسی نمی تواند شما را با جواب های ساده دست به سر کند. حاضرید هر کاری ببکنید تا در نهایت به عمق ماجرا پی ببرید. اما یادتان باشد که این کار شما می تواند راحتی تان را سلب کند. شاید اگر حقیقت را بفهمید ناراحت شوید، اما به هر حال بهتر از این می باشد که دروغ بشنوید. احتمال دارد دیگران از شدت عمل شما خوش شان نیاید، اما باید همه ی عزم تان را جزم بکنید تا به نتیجه برسید.

 فال روزانه 12 مرداد متولدین اسفند ماه

به نظر می رسد که آینده مسیرهای مختلفی را پیش روی شما قرار داده می باشد، اما نمی توانید از هیچ کدام آن ها مطمئن باشید، نمی دانید که این مسیرها در نهایت به کجا ختم خواهند شد. تردیدهای تان موجب می شود نتوانید مقاصدتان را به راحتی اجرا بکنید. اگر در مسیر حرکت با مانع برخورد کردید یا شکست خوردید نا امید نشوید، بدانید هر قدمی که برمی دارید شما را به هدف تان نزدیک تر می کند.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

loading...

     

استخدام در بانک  رزومه کاری  استخدامهای امروز تهران  استخدام شرکت نفت سال 96

آهنگ جدید بهترین هتلهای استانبول

مردی که هزاران زن خاطر خواه او هستند!! +عکس

عکس تکان دهنده ای که لیلا اوتادی منتشر کرد

نظرتان درباره این دختر جذاب چیست؟! +تصاویر

اعدام عاملان ناامنی در بوشهر در ملاء عام +عکس (18+)

اقدام هولناک و باورنکردنی یک عکاس در آتلیه عکاسی +تصاویر

عکس لو رفته از دختر آقای فوتبالیست مشهور در حال مصرف الکل!

عکس جنجالی بازیکن مشهور پرسپولیس با زنان بی حجاب!

مهناز افشار در حال کوهنوردی+عکس

چرا الناز شاکردوست از ایران رفت؟! +عکس

عکس جدید مهناز افشار و دخترش

وحشتناک ترین دختر دنیا! +تصاویر(18+)

بهنوش بختیاری در کنار دختران زیبایش! +عکس

برهنه شدن زن در خیابان به خاطر همسرش! +عکس

خواستگاری شرم آور سیفعلی از بهنوش بختیاری!! +عکس

اقدام زشت و غیر اخلاقی خواننده زن در شیرینی فروشی! +عکس

مطالب مرتبط :

فال روزانه شنبه ( 10 مرداد _ 1 آگوست )

فال روزانه شنبه ( 10 مرداد _ 1 آگوست ),فال روزانه,فال 1 آگوست, فال 10 مرداد 94,فال اینترنتی 10 مرداد,فال حافظ شنبه 1 مرداد,سایت فال و طالع بینی,فال روزانه متولدین
فال روزانه دو شنبه 15 خرداد 1391

فال روزانه دو شنبه 15 خرداد 1391
فال شنبه 20 اسفند 1390 - 10 مارچ 2012

فال شنبه 20 اسفند 1390 - 10 مارچ 2012
فال روزانه حافظ - یکشنبه 7 دی 93

فال روزانه,فال, 7دی 93,فال اینترنتی 7دی,فال حافظ در شنبه 7 دی مهر,سایت فال و طالع بینی,فال روزانه متولدین دی: درس های طبیعت و زندگی امروز از طریق تصورات و رویاهای شما در راه تان قرار خواهند گرفت. اگرچه این مربوط به نشان آینده شماست، اما توانایی این را دارید كه با كیوان سنتی و قدیمی كنار بیایید...
فال روزانه چهارشنبه (15 اردیبهشت - 4 می)

فال روزانه چهارشنبه (15 اردیبهشت - 4 می)
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :    
*عدد بالا:
جستجو های مرتبط
کلید واژه ها
 

جهت عضویت در سایت و دسترسی کامل به تمامی مطالب سایت ، اطلاعات زیر را کامل نمایید. لطفا پست الکترونیک (ایمیل) خود را صحیح وارد نمایید. پست الکترونیک شما به عنوان نام کاربری در سایت ثبت خواهد شد و با پست الکترونیک خود می توانید وارد سایت شوید.

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :    
 
رمز عبور :  
تکرار رمز عبور :