مرکز میکروپیگمنتیشن سایه - با مجوز وزارت بهداشت ایران

برای دیدن نمونه کارها کافیست اینجـــا کلیک کنید

تماس از ساعت 10 الی 18 22382605  ،  09381940706

فال روزانه دوشنبه ( 19 مرداد _ 10 آگوست)


تاریخ درج : 1394/05/19
تعداد نمایش : 1097

فال روزانه دوشنبه ( 19 مرداد _ 10 آگوست)فال روزانه 19 مرداد متولدین فروردین ماه

باور داشتید که کنترل همه چیز در اختیار شماست، اما امروز احتمال دارد از خواب بیدار شوید و ببینید همه ی این ها فقط خواب و خیال بوده است. صورت فلکی دلو به یازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی امیدها و آرزوها وارد شده است، به همین خاطر ذهن تان سرشار از خیالات رنگارنگ می باشد. اگر سعی کنید که احساسات تان را با منطق پیش ببرید، می توانید انرژی های امروز را به نفع خودتان در دست بگیرید. اما عجله نکنید، زیرا با شتاب کردن فقط همه چیز را سخت تر می کنید.

 

 فال روزانه 19 مرداد متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است فکر کنید که امروز هم یک روزی می باشد مثل همه ی روزهای دیگر، اما نیروهای کهکشانی برنامه ی های ویژه ای برای شما دارند. بهتر می باشد برنامه هایی را که خودتان تدارک دیده اید کنار بگذارید، زیرا با انجام آن ها نمی توانید به خواسته های دلخواه تان برسید. کمی انعطاف پذیری به خرج دهید تا تعاملات زندگی برای تان ساده تر شود و همزمان سعی کنید تا جایی که امکان دارد عصبانی نشوید. فقط کافی می باشد سرسختی های تان را رها کنید تا ببینید همه چیز چه طور تغییر خواهد کرد.

 

 فال روزانه 19 مرداد متولدین خرداد ماه

ممکن است بهتر باشد که امروز صحنه را به دست کس دیگری بسپارید و اجازه دهید که به جای شما خطر کند. در حال حاضر صورت فلکی دلو به نهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی افکار بزرگ وارد شده است، به همین خاطر احتمال دارد زیاده روی کنید و دست به کارهای بزرگ بزنید. خوشبختانه این قابلیت را دارید که از پس همه ی کارها بربیایید. اما به شما توصیه می شود قبل از این که دیر شود، بخشی از وظایف تان را با دیگران تقسیم کنید.

 

 فال روزانه 19 مرداد متولدین تیر ماه

اینطور به نظر می رسد که که امروز کسانی می خواهند مانع راه تان شوند و با قصد و غرض شما را عصبانی کنند، اما اگر دقیق شوید می بینید آن قدرها هم همه چیز ضد شما نیست. البته احتمال دارد پیام هایی که از سوی اطرافیان دریافت می کنید چندان مهرآمیز نباشد، اما از آن جایی که بیش از حد حساس شده اید همه چیز را به خودتان می گیرید. اگر کمی با خودتان خلوت کنید و به افکارتان سر و سامان دهید، آن وقت می توانید با مشکلات احساسی و عاطفی به طرز مؤثرتری دست و پنجه نرم کنید.

 

 فال روزانه 19 مرداد متولدین مرداد ماه

امروز کمی دمدمی مزاج به نظر می رسید، هم تمایل دارید که به وظایف تان رسیدگی کنید و هم می خواهید از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنید. در حال حاضر ماه کامل در هفتمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی همراهان قرار گرفته می باشد و از شما انتظار می رود که بر روابط تان با اطرافیان تمرکز کنید. ممکن است مجبور شوید خودتان را به آن ها ثابت کنید، اما اگر با مهربانی جلو بروید می توانید نیت های خوب تان را به همه نشان دهید.

 

 فال روزانه 19 مرداد متولدین شهریور ماه

اینطور به نظر می رسد که که همه ی تمرکزتان را روی افکار شخصی قرار داده اید. در حال حاضر ماه کامل به ششمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی کارهای روزانه وارد شده است، پس از شما انتظار می رود که افکار غیر عادی را کنار بگذارید و فقط آن هایی را که به نظرتان عالی می آید دست چین کنید. خودتان را اذیت نکنید و به اندازه ی توان تان درگیر مشغله های روزانه شوید. کمی هم به ذهن تان اجازه دهید که برای خودش این طرف و آن طرف پرسه بزند. تا آخر هفته فرصت های خوبی به دست خواهید آورد تا بیش از پیش کارآمد عمل کنید.

 

 فال روزانه 19 مرداد متولدین مهر ماه

اینطور به نظر می رسد که که خیلی با دوستان تان هماهنگ نیستید. اگرچه سعی می کنید احساسات تان را مهار کنید، اما هر لحظه احتمال دارد عصبانیت تان بروز کند. اگر نتوانستید انتظارات دیگران را برآورده سازید اشکالی ندارد، در حال حاضر زمان آن می باشد که با خودتان صادق باشید. هر آن چه را در قلب تان می گذرد بگویید. اگر خود خودتان باشید زودتر به نتیجه خواهید رسید.

 

فال روزانه 19 مرداد متولدین آبان ماه

اینطور به نظر می رسد که که در یک جاده ی صاف حرکت می کنید و هیچ حد و مرزی برای سرعت ندارید. امروز می توانید واکنش های صحیح از خودتان بروز دهید و این قابلیت را دارید که موانع را با موفقیت از میان بردارید. اما همین طور که از مسیر لذت می برید، حواس تان به انرژی مصرفی هم باشد. کمی از سرعت تان بکاهید و به جای این که مدام به دنبال لذت های زودگذر باشید بر اهداف بلند مدت تمرکز کنید.

 

فال روزانه 19 مرداد متولدین آذر ماه

از آن دسته آدم هایی هستید که به کلیت توجه دارند، اما امروز تمایل دارید که وارد جزییات شوید، زیرا ماه کامل به سومین خانه در طالع شما یعنی خانه ی اطلاعات وارد شده است. ممکن است بهتر باشد که کمی چشمان تان را تنگ تر کنید تا محدودتر ببینید. اما یادتان باشد که قرار نیست همه ی جزییات آن دور دست ها را هم ببینید.

 فال روزانه 19 مرداد متولدین دی ماه

در حال حاضر فکر جدیدی به ذهن تان رسیده که می توانید با عملی کردن آن درآمدتان را افزایش دهید. اما اینطور به نظر می رسد که که هنوز از قید و بند افکارهای قدیمی و ناکارآمد خلاص نشده اید. ممکن است مجبور شوید دست از روال و رویه ی سابق بردارید تا بتوانید فرصت های جدیدی را برای خود رقم بزنید. به جای این که منتظر بمانید تا همه چیز خودش مهیا شود، بهتر می باشد خودتان فضای لازم را ایجاد کنید تا فرصت ها بروز کنند.

فال روزانه 19 مرداد متولدین بهمن ماه

امروز احتمال دارد از خواب بیدار شوید و ببینید که کنترل حالات و احساسات تان دست شما نیست. در حال حاضر ماه کامل در نشانه شما قرار گرفته و احتمال دارد متوجه شوید که احساسات مدفون شده در ذهن تان به مرز آگاهی رسیده اند. برای این که بتوانید خودتان را دوباره به وضعیت تعادل برگردانید به شما توصیه می شود که با یک دوست درباره ی موضوعات فلسفی صحبت کنید، ممکن است این گفتگوها کمک تان کنند.

 فال روزانه 19 مرداد متولدین اسفند ماه

معمولاً تصورات تان از مجموعه ای از نشانه ها تشکیل می شود، اما امروز احتمال دارد برای تحلیل آن ها وارد یک بحث بی پایان شوید و در نهایت معنی نشانه ها در توضیحات بی شمار شما گم شود. در حال حاضر اطراف تان شلوغ تر از آن چیزی می باشد که ترجیح می دهید. از آن جایی که ماه کامل به دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی معنویات وارد شده می باشد به سکوت احتیاج دارید. لازم می باشد که بدانید همه ی این تشویش ها از درون شما برمی خیزد و ربطی به اتفاقات دنیای بیرون ندارد.

تهیه و گردآوری : گروه سرگرمی پرداد / منبع : سیمرغ

loading...

     

استخدام در بانک  رزومه کاری  استخدامهای امروز تهران  استخدام شرکت نفت سال 96

آهنگ جدید بهترین هتلهای استانبول

مردی که هزاران زن خاطر خواه او هستند!! +عکس

عکس تکان دهنده ای که لیلا اوتادی منتشر کرد

نظرتان درباره این دختر جذاب چیست؟! +تصاویر

اعدام عاملان ناامنی در بوشهر در ملاء عام +عکس (18+)

اقدام هولناک و باورنکردنی یک عکاس در آتلیه عکاسی +تصاویر

عکس لو رفته از دختر آقای فوتبالیست مشهور در حال مصرف الکل!

عکس جنجالی بازیکن مشهور پرسپولیس با زنان بی حجاب!

مهناز افشار در حال کوهنوردی+عکس

چرا الناز شاکردوست از ایران رفت؟! +عکس

عکس جدید مهناز افشار و دخترش

وحشتناک ترین دختر دنیا! +تصاویر(18+)

بهنوش بختیاری در کنار دختران زیبایش! +عکس

برهنه شدن زن در خیابان به خاطر همسرش! +عکس

خواستگاری شرم آور سیفعلی از بهنوش بختیاری!! +عکس

اقدام زشت و غیر اخلاقی خواننده زن در شیرینی فروشی! +عکس

مطالب مرتبط :

فال روزانه حافظ - یکشنبه 14 دی 93

فال روزانه,فال, 14دی 93,فال اینترنتی 14دی,فال حافظ در یکشنبه 14 دی مهر,سایت فال و طالع بینی,فال روزانه متولدین دی: شما امروز اصلا نمی‌خواهید دیگران شما را به زحمت بیندازند، به خاطر اینکه به هیچ وجه دوست ندارید با مسائلی روبرو شوید که خارج از برنامه‌تان باشد...
فال روزانه شنبه 13 خرداد 1391

فال روزانه شنبه 13 خرداد 1391
فال روزانه حافظ - روز یکشنبه 9 آذر 1393

فال روزانه,فال,9 آذر 93,فال اینترنتی 9 آذر,فال حافظ در یکشنبه 9 آذر,سایت فال و طالع بینی,فال روزانه متولدین آذر: بیشتر اوقات انتظار داریم اتفاقات خوب تا ابد ادامه داشته باشند، ولی در واقع این گونه نیست. این سخن بدین معنی نیست که شما به دردسر می‌افتید؛ بلکه انرژی خیلی زیاد روزهای گذشته...
فال روزانه - شنبه 29 تیر 1392

فال روزانه متولدین تیر: شما تمایل دارید که سفر کنید یا شاید از دوستی که در دوردست ها زندگی می کند دیدن کنید. شما مقدمات آن را فراهم می کنید. رویدادهای اجتماعی امروز وقت شما را می گیرند و افراد جالبی را ملاقات می کنید. یکی از دوستان شما به گوش شنوا نیاز
فال روزانه جمعه (28 اسفند - 18 مارس)

فال روزانه جمعه (28 اسفند - 18 مارس)
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :    
*عدد بالا:
جستجو های مرتبط
کلید واژه ها
 

جهت عضویت در سایت و دسترسی کامل به تمامی مطالب سایت ، اطلاعات زیر را کامل نمایید. لطفا پست الکترونیک (ایمیل) خود را صحیح وارد نمایید. پست الکترونیک شما به عنوان نام کاربری در سایت ثبت خواهد شد و با پست الکترونیک خود می توانید وارد سایت شوید.

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :    
 
رمز عبور :  
تکرار رمز عبور :