فال روزانه یکشنبه (26 اردیبهشت - 15 می)


تاریخ درج : 1395/02/26
تعداد نمایش : 360

فال روزانه یکشنبه (26 اردیبهشت - 15 می)فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین فروردین ماه

امروز احتمال دارد احساس بکنید که نیاز به ماجراجویی دارید. حتی اگر مسئولیت های مهمی به عهده داشته باشید، باز هم احتمال دارد تعهدات تان را نادیده بگیرید و وقت تان را صرف امور دل انگیز بکنید. اگرچه اکنون احساس می کنید که شکست ناپذیر هستید، اما احتمالا نتوانید به راحتی از این مخمصه فرار بکنید. اگر به خاطر اعمال تند و شدید مورد بازخواست قرار گرفتید تعجب نکنید، زیرا معمولاً بدون اندیشیدن به عواقب کاری که انجام می دهید وارد عمل می شوید. به شما توصیه می شود قبل از این که دست به کار شوید تا ده شماره بشمارید.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز به اولویت هایی که تعیین کرده اید شک بکنید، فقط زمان را از دست داده اید. باید بدانید اهدافی که در سر دارید به اندازه ی اهداف دیگران نوع دوستانه نیستند. به خاطر داشته باشید که هر کسی در نوع خودش متفاوت است و این که مدام خودتان را بادیگران مقایسه بکنید عمل بیهوده ای است. خودتان را از صحنه ی رقابت خارج بکنید و فقط تلاش بکنید تا بهترین های تان را ارایه دهید. همین که با خودتان صادق باشید، مطمئن ترین مسیر به سوی موفقیت است.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین خرداد ماه

امروز احتمال دارد دیگران از شما بخواهند تا بیش از آن چه در توان تان هست مسئولیت قبول بکنید. اگر موافقت بکنید که در زمینه ی کاری با شخص دیگری همکاری بکنید، آن وقت می توانید موفقیت خود را دوباره به دست آورید. اما به نظر می رسد که اکنون مشغله های زیادی دارید، اما اگر دعوت به همکاری را رد بکنید در وضعیت بدی قرار خواهید گرفت. به نفع تان است که اکنون صداقت به خرج دهید تا بعداً متأسف نشوید. سعی بکنید وعده هایی ندهید که نمی توانید عملی بکنید.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین تیر ماه

امروز احتمال دارد تصمیم بگیرید که عضوی در پیشبرد اهداف کس دیگری باشید، به ویژه اگر احساس بکنید که باید کنترل امور را به دست دیگران بسپارید. گاهی اگر در نقش یک مسافر باشید که راننده اش کس دیگری است برای تان بهتر است. اصلاً اهمیتی ندارد که اکنون چه نوع فعالیت هایی را در برنامه ای که دارید تنظیم کرده اید، اما فقط کمی تغییر می تواند خنده را دوباره بر لب های تان بنشاند. بدانید که اگر گاهی در نقش یک پشتیبان ظاهر شوید سریع تر می توانید به اهداف تان دست پیدا بکنید، تا این که خودتان ستاره ی نمایش باشید.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین مرداد ماه

به نظر می رسد که لباس میهمانی به تن کرده اید و هم اکنون در جشن و پایکوبی هستید. در جمعی که قرار گرفته اید احتمالا خیلی محبوب باشید، اما باید کمی با خودتان به تنهایی وقت بگذرانید. پیاده روی بکنید یا مثلاً کار خلاقانه ای انجام دهید که می تواند به روح تان کمک کند. کمی آرامش کافی است تا انرژی از دست رفته ی خود را مجدداً به دست آورید. بدانید که امروز همه چیز درباره ی شماست.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین شهریور ماه

همکاران تان معمولاً به شما تکیه می کنند، زیرا می توانید منتقدانه فکر بکنید و با آرامش همه چیز را زیر ذره بین ببرید. اما اکنون احتمال دارد نتوانید خیلی منطقی عمل بکنید، زیرا همه چیز را با لنز خوش بینی می بینید. حتی اگر همه چیز در زندگی تان به خوبی پیش می رود، اما به نفع تان است که تصمیمات مهم را به بعد موکول بکنید و به سادگی سعی بکنید از اوقات تان لذت ببرید. اکنون زمان آن است که به جای تحت تأثیر قرار دادن همه ی دنیا، مدتی را با خانواده ی خود در آرامش سپری بکنید.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین مهر ماه

همیشه با خود می گویید "من می توانم" و به همین دلیل احتمال دارد به هر ایده ی خوب و دعوت فریبنده ای که پیش روی تان قرار می گیرد جواب مثبت دهید. اما بدانید که دنبال کردن همه ی پیشنهادهای خوب زمان می برد، پس احتمال دارد انرژی خود را در این مسیر از دست بدهید، در حالی که روز به روز به کارهایی که باید انجام دهید اضافه می شود. انتظارات تان را کمی تغییر دهید؛ هنوز هم می توانید از انجام دادن فعالیت هایی که دوست دارید لذت ببرید، البته زیاده روی نکنید. میانه روی کلید حل مشکلات است.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین آبان ماه

امروز برای این که احساس کامیابی بکنید باید اوقاتی را به آسودگی بگذرانید. متأسفانه، به نظر می رسد که اکنون فرصت مناسبی برای فراغت و استراحت نیست. رمز موفقیت شما در این است که نسبت به تغییر شرایط انعطاف پذیر باشید. خودتان به خوبی می دانید که باید به تعهدات تان عمل بکنید، اما این را هم بدانید که اگر رویکردتان را اصلاح بکنید همه چیز بهتر خواهد شد. حتی زمانی که در اوج مشغله های کاری هستید نیز می توانید زمان کوتاهی را به تفریحات تان اختصاص دهید. هنگامی که مشغول کارتان هستید با خوشحالی آواز سر دهید و ببینید که چه کسانی همراهی تان می کنند.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین آذر ماه

امروز به نظر می رسد که با شور و اشتیاق در مسیر دستیابی به اهداف تان غرق شده اید. متأسفانه، اگر تصمیم بگیرید که خودتان را بیش از حد توان تان درگیر بکنید، پیشرفت چندانی حاصل نخواهد شد. امروز احتمال دارد فوراً در مقابل دیگران واکنش نشان دهید و ذخیره ی انرژی خود را سریع تر از زمانی که فکرش را می کردید به پایان برسانید. بنابراین هوشمندانه ترین راهکار این است که فعلاً آهسته و پیوسته پیش بروید تا بتوانید به انتهای مسیر راه پیدا بکنید.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین دی ماه

معمولاً تمایل دارید هیجانات خود را حتی در شرایط سخت کنترل بکنید، اما احتمال دارد دیگران متوجه این قابلیت شما نشوند. امروز نوعی معنویت در شما جریان دارد که کاملاً در احوال تان مشهود است. بگذارید دیگران هر فکری که دوست دارند درباره ی شما بکنند. اما به خاطر داشته باشید که وقتی کارهای مهمی برای انجام دادن دارید، لزومی ندارد که وقت تان را صرف تعالی روحی بکنید.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین بهمن ماه

احتمالا بهتر باشد کمی از قابلیت های خود را را پنهان بکنید تا در امان بمانید. امروز به نظر می رسد که همکاران تان از انرژی مثبتی که در وجودتان هست آگاه شده اند و به همین دلیل انتظارات زیادی از شما دارند. اما احتمالا متوجه برق چشمان تان نشوند و فریب بخورند. اگرچه راهکار خوبی را در پیش گرفته اید، اما احتمال دارد نتیجه ی معکوس بگیرید. برای این که احساس بهتری داشته باشید، فقط کافی است از لحظه لحظه های تان لذت ببرید و نگران هیچ چیز نباشید.

فال روزانه 26 اردیبهشت متولدین اسفند ماه

امروز احتمال دارد همکاران تان شما را وارد ماجراجویی های خودشان بکنند و انگیزه های متفاوتی را در شما ایجاد کنند. اما اگر هم زمان امور دیگری هم اتفاق بیفتند، کمی اوضاع پیچیده می شود، زیرا اکنون نمی توانید دو کار را هم زمان انجام دهید. سعی بکنید از همان ابتدای روز از میزان اضطراب و نگرانی بکاهید و بدانید که اگر سعی بکنید فعالیت های مختلفی را هم زمان به انجام برسانید اضطراب تان بیشتر می شود.

تهیه و گردآوری: گروه سرگرمی پرداد / منبع: سیمرغ

loading...

     

استخدام در بانک  رزومه کاری  استخدامهای امروز تهران  استخدام شرکت نفت سال 96

آهنگ جدید بهترین هتلهای استانبول

مردی که هزاران زن خاطر خواه او هستند!! +عکس

عکس تکان دهنده ای که لیلا اوتادی منتشر کرد

نظرتان درباره این دختر جذاب چیست؟! +تصاویر

اعدام عاملان ناامنی در بوشهر در ملاء عام +عکس (18+)

اقدام هولناک و باورنکردنی یک عکاس در آتلیه عکاسی +تصاویر

عکس لو رفته از دختر آقای فوتبالیست مشهور در حال مصرف الکل!

عکس جنجالی بازیکن مشهور پرسپولیس با زنان بی حجاب!

مهناز افشار در حال کوهنوردی+عکس

چرا الناز شاکردوست از ایران رفت؟! +عکس

عکس جدید مهناز افشار و دخترش

وحشتناک ترین دختر دنیا! +تصاویر(18+)

بهنوش بختیاری در کنار دختران زیبایش! +عکس

برهنه شدن زن در خیابان به خاطر همسرش! +عکس

خواستگاری شرم آور سیفعلی از بهنوش بختیاری!! +عکس

اقدام زشت و غیر اخلاقی خواننده زن در شیرینی فروشی! +عکس

مطالب مرتبط :

فال روزانه یکشنبه (16 اسفند - 6 مارس)

فال روزانه یکشنبه (16 اسفند - 6 مارس)
فال روزانه یکشنبه (8 فروردین - 27 مارس)

فال روزانه یکشنبه (8 فروردین - 27 مارس)
فال روز تولد یکشنبه 4 آبان 93

فال روز تولد یکشنبه 4 آبان 93,فال رو,فال حافظ,فال اینترنتی,فال با معنی,فال و طالع بینی آبان 93,حرف هایی که می زنید تاثیر چندانی ندارند. امروز به سختی می توانید خواسته های قلبی تان را بیان کنید. احساسات تان نمی توانند در ...
فال روز دوشنبه 29 اردیبهشت 93

فال روزانه متولدین اردیبهشت امروز تصمیم دارید که هوشمندی خود را به نمایش بگذارید تا به همه نشان دهید که چه راهنمای با مهارتی هستید. همیشه چند قدم از دیگران جلوترید و همین باعث می شود که بتوانید به آن ها فرمان دهید و در جایگاه رهبر قرار بگیرید. اما قرار گرفتن در موضع رهبری مسئولیت های زیادی...
فال روزانه جمعه (21 خرداد - 10 ژوئن)

فال روزانه جمعه (21 خرداد - 10 ژوئن)
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی :    
*عدد بالا:
جستجو های مرتبط
کلید واژه ها
 

جهت عضویت در سایت و دسترسی کامل به تمامی مطالب سایت ، اطلاعات زیر را کامل نمایید. لطفا پست الکترونیک (ایمیل) خود را صحیح وارد نمایید. پست الکترونیک شما به عنوان نام کاربری در سایت ثبت خواهد شد و با پست الکترونیک خود می توانید وارد سایت شوید.

نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :    
 
رمز عبور :  
تکرار رمز عبور :